Vydělávejte na internetu!

snadno - rychle - z domova

AlertPay

Registrace na AlertPay

 

1. Jděte na AlertPay.com

2. Klikněte na Sign Up Now

3. Vyberte si typ účtu. Máte na výběr 3 možnosti: Personal Starter, Personal Pro a Business. Doporučuji pro začátek Personal Starter - je zdarma a kdykoliv můžete účet vylepšit na některou ze zbylých dvou možností. Dále zvolte na této stránce zemi, kde žijete (Czech repubic). Klikněte na Next Step.

4. Vyplňte oslovení, křestní jméno, příjmení, adresu (Address1 - ulice a číslo popisné, City - město, State/Province/ Region - okres, Postal Code - PSČ), občanství, telefonní číslo,druh zaměstnání a datum narození. Všechny údaje píšeme bez diakritiky (háčků a čárek). Pokračuje tlačítkem Next Step.

5. Vyplňte email adresu,heslo,opakujte heslo a zvolte si tzv.PIN pro případ jakéhokoliv problému,poté vyplňte odpovědi na kontrolní otázku 1. a 2.,pokud budete účet používat pouze sami nechte zaškrtnuté NO,opište kontrolní kod,zaškrtněte odsouhlasení s podmínkami a klikněte na Final Step.

6. Na e-mail, který jste uvedli při registraci vám přijde mail s odkazem na který klikněte - potvrdíte tím platnost vašeho e-mailu.

7. Registraci máme za sebou :)