Vydělávejte na internetu!

snadno - rychle - z domova

Návody

Vítejte na stránkách o nejjednodušším výdělku na internetu!Získáte tu jednoduchý návod jak si přivydělat velice slušné peníze a to cca za 10-30 minut ,,práce,, denně!!!

 

Na internetu je mnoho společností,které nabízejí snadný výdělek,ale z vlastní zkušenosti vím,že opravdu solventních firem je opravdu minimum…Proto jsem se rozhodl,zaměřit tento web,na společnosti,které opravdu slibované provize vyplácejí!


Klikačky ( neboli PTC) jsou v současnosti asi nejrozšířenější způsob vydělávání peněz na internetu. Princip je v klikání na odkazy, na kterých musíme vydržet po dobu 15-30 sekund (nemusíte na ně koukat). Pravděpodobně si položíte otázku, kde společnost ty peníze, které vám vyplácí sežene? Je to tak, že reklamy na klikací společnosti dávají společnosti, které chtějí, nebo potřebují své stránky nějak zviditelnit a samozřejmě si za to musí zaplatit. Část peněz získávají právě registrovaní členové za klikání, část si nechá společnost vlastnící klikačku. Bohožel existují i takové společnosti, které nevyplácejí peníze nebo nějak jinak podvádějí své registrované členy -tzv. SCAM. Proto je dobré se registrovat jen na osvědčené a platící klikačky. Asi největší výhodou klikaček je, že pod sebe můžete registrovat tzv. refferaly - lidi kteří svým klikáním vydělají většinou stejnou sumu peněz i vám, ačkoli jim se jejich zisk nezmenší - představte si, že máte pod sebou refferala, který naklikal dejme tomu 10$. Refferal má tedy svých 10$, což představuje 100% jeho výdělku, ovšem vy získáte prakticky bez práce úplně stejnou sumu peněz - tedy také 10$. Některé servery nabízejí možnost zakoupení balíčků s refferaly nebo jednotlivé refferaly na pronajmutí, které vám poté server přiřadí - to je na klikačkách asi to nejlákavější.

Než si řekneme,které z PTC společností patří mezi nejspolehlivější,je důležité vědět,že budeme potřebovat internetovou peněženku,nejlépe AlertPay  nebo PayPal ,aby nám mohly být zaslány naše výdělky :)!

Návody na registraci najdete ZDE !


Posledni komentare
16.04.2018 11:04:36: www.tiande-registrace.cz Tiande kosmetika
16.04.2018 11:03:47: TianDe www.tiande-registrace.cz a www.kosmetika-parfemy.cz www.tiande-registrace.cz
15.08.2016 19:36:09: www.dedra-katalogy.cz Dedra aktuální katalog, slevy, registrace Dedra registrace
09.06.2016 14:28:42: Registrace Oriflame, sleva 23%, katalog + dárky pro nováčky www.kosmetika-sleva.cz Oriflame .